VLAAMSE DRUIVENCROSS

GEACTUALISEERDE DEELNEMERSLIJSTEN

Download
Klik hier voor een printvriendelijke versie van de geactualiseerde deelnemerslijsten
DC2018 - DEELNEMERSLIJST TOTAAL - PDF.pd
Adobe Acrobat document 530.1 KB

Foto’s > Hans Deveuster - www.sportfotos.be


ELITE


FAMILIENAAM

VOORNAAM

UCI CODE

CLUBNAAM

 

 

 

 

ADAMS

Jens

BEL19920605

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

AERNOUTS

Jim

BEL19890323

TELENET FIDEA LIONS

AERTS

Thijs

BEL19961103

TELENET FIDEA LIONS

ALDERWEIRELD

Robin

BEL19961210

VZW WEST COAST RACING TEAM

BOROS

Michael

CZE19920809

CREAFIN - TUV SUD

BOSMANS

Wietse

BEL19911230

STEYLAERTS - 777

DE BOCK

Jelle

BEL19930407

C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

DE BOCK

Yoni

BEL19960406

C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

DE WIT

Edwin

BEL19830430

VZW WIELER-EVENT

EDHOFER

Thomas

GER19851015

RSV SEEHEIM 1971

ERIKSSON

David

SWE19951121

ART-V CYCLING TEAM

GOOSEN

Wouter

BEL19860310

VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

ISERBYT

Eli

BEL19971022

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

JANSSON

Henrik

SWE19951010

ART- V CYCLING CLUB

KOYEN

Niels

BEL19910727

BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM VZW

LEAERTS

Yelle

BEL19941105

YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE

MEELBERGHS

Pieter

BEL19880507

BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM VZW

MEEUSEN

Tom

BEL19881107

CORENDON - CIRCUS

MEISEN

Marcel

GER19890108

STEYLAERTS FIRSTBET

MERLIER

Tim

BEL19921030

CRELAN - CHARLES

PAUWELS

Kevin

BEL19840412

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

PEETERS

Yannick

BEL19961115

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

SOETE

Daan

BEL19941219

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

TIELEN

Dario

BEL19941113

WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

TOUPALIK

Adam

CZE19960509

STEYLAERTS - 777

VAN COMPERNOLLE

Kenneth

BEL19880330

TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

VAN DER HAAR

Lars

NED19910723

TELENET FIDEA LIONS

VAN DER POEL

David

NED19920615

CORENDON - CIRCUS

VAN DIJKE

Koen

NED19960416

TWC HET SNELLE WIEL

VANTHOURENHOUT

Michael

BEL19931210

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

VERMEERSCH

Gianni

BEL19921119

STEYLAERTS - 777

WOUTERS

Sieben

NED19960623

CREAFIN - TUV SUD

AERTS

Toon

10007586067

TELENET FIDEA

VAN KESSEL

Corné

10006118761

TELENET FIDEA

MUSEEUW

Stefano

10009747773

TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

CLEPPE

Nicolas

 

TELENET FIDEA LIONS

Mathieu Van Der Poel

(Winnaar 2017)



DAMES

FAMILIENAAM

VOORNAAM

UCI CODE

CLUBNAAM

 

 

 

 

ANDERSON

Elle

USA19880329

MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES

ARZUFFI

Alice Maria

ITA19941119

STEYLAERTS - 777

BRAMMEIER

Nikki

GBR19861230

MUDIIITA CYCLING

BRAND

Lucinda

NED19890702

TEAM SUNWEB

COOGAN CISEK

Corey

USA19771008

AMY D. FOUNDATION

DE ROECK

Naomi

BEL19901023

INDIVIDUEEL

DELHAYE

Pauline

FRA19890611

QUICK MTB RACING TEAM

FLYNN

Anna

GBR20020420

EDINBURGH ROAD CLUB

HARNDEN

Harriet

GBR20010309

GBR NATIONAL TEAM

HOEKE

Geerte

NED19900714

WV BREDA

JAMES

Ffion

GBR19971221

STOREY RACING

LECHNER

Eva

ITA19850701

CLIF PRO TEAM

MÕTTUS

Mari-Liis

EST19970828

CANNIBAL TEAM

NAGENGAST

Fleur

NED19980128

 

NORBERT RIBEROLLE

Marion

FRA19990107

VONDELMOLEN CYCLING TEAM

ROMBOUTS

Tine

BEL20000313

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

SELS

Loes

BEL19850725

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

STEFFENHAGEN

Diana

GER19851209

CROSSLADEN.TEAM WOMEN

VAN ANROOIJ

Lindy

NED19960708

MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES CT

VAN ANROOIJ

Shirin

NED20020205

TEAM 185

VAN LOY

Tess

BEL20010820

KEMPENS CYCLINGTEAM VZW

VANDERBEKEN

Joyce

BEL19840826

BIKE ADVICE CT

VERHESTRAETEN

Karen

BEL19910423

CYCLOCROSS VORSELAAR

WADSWORTH

Maddie

GBR20020224

INDIVIDUEEL

VAN LOY

Ellen

 

TELENET FIDEA

ROCHETTE

Maghalie

CAN10008858306

CXFever p/b Specialized

KASTELIJN

Yara

NED100 089 901 63

Steylaerts - 777

VAN DE PUTTE

Kim

BEL100 361 417 76

Bike Advice - ITAF CT

 

 

 

 

Renners nog in wacht:

 

 

 

 

 

 

 

BETSEMA

Denise

 

MARLUX-BINGOAL

HEIJ

Sabine

 

KLEUR OP MAAT_BNS TEcHNICS

KAPTHEIJNS

Maud

 

CRELAN-CHARLES

WORST

Annemarie

 

STEYLAERTS - 777

WYMAN

Helen

 

XYPEX-VERGE SPORT

Pauline Ferrand Prevot

(Winnaar 2017)



U23

FAMILIENAAM

VOORNAAM

UCI CODE

CLUBNAAM

 

 

 

 

ARENSMAN

Thymen

NED19991204

SEG RACING ACADEMY TEN TUSSCHER

ARTZ

Bart

NED20000206

ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CT

BEKAERT

Yentl

BEL19990718

TELENET FIDEA LIONS

BELLENS

Jarno

BEL20000718

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

BONNE

Jenko

BEL19970422

TARTELETTO - ISOREX

BRAES

Brent

BEL19990411

KIDS SPORT PROMOTION BELGIUM

CAMPS

Jelle

BEL19990405

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

CAREME

Grégory

BEL19991003

BLANCS GILETS BRABANT WALLON

CULLELL ESTAPE

jofre

ESP19990310

MEGAMO CYCLING TEAM CLUB

DE SMET

Thibaut

BEL19990507

TARTELETTO - ISOREX

DE VET

Sander

BEL20000916

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

DEBEIR

Arno

BEL19990712

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

DEJONGHE

Len

BEL20001013

VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

DERVEAUX

Niels

BEL19970317

TARTELETTO - ISOREX

DESCHEPPER

Ward

BEL19990528

KIDS SPORT PROMOTION BELGIUM

DEWULF

Maxim

BEL20000829

VISTAMEDIA HAMME

FERDINANDE

Anton

BEL20000802

VISTAMEDIA HAMME

GEYSELS

Xander

BEL20001205

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

GOEMAN

Andreas

BEL19990807

TELENET FIDEA LIONS

HENDRIKX

Mees

NED20000805

MILWAUKEE-ALPHA MOTORHOMES

JACOBS

Johan

SUI19970301

CREAFIN - TUV SUD

JAMIN

Louis

BEL19970731

SUPER BIKERS ECOLE VTT

JORDENS

Jarno

BEL20000510

JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W.

KAJI

Tetsuki

JPN19991217

INDIVIDUEEL

KIELICH

Timo

BEL19990805

STEYLAERTS - 777

KOPECKY

Tomas

CZE20000408

PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE

LEMMENS

Sander

BEL19991208

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

LIESSENS

Jarno

BEL19980125

CREAFIN - TUV SUD

LOOCKX

Lander

BEL19970425

CREAFIN - TUV SUD

MUSEEUW

Stefano

BEL19970601

TARTELETTO - ISOREX

MUSKENS

Mart

NED19970510

VELDRIT TEAM VALENTE FRACOBE

PEERS

Nick

BEL19981224

YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE

PEMEN

Dolf

BEL20000522

KIDS SPORT PROMOTION BELGIUM

ROMBOUTS

Seppe

BEL19980514

CREAFIN - TUV SUD

SIEBENS

Gianni

BEL19980717

YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE

SIEMONS

Julian

BEL19991016

JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W.

SMETS

Gert

BEL19970926

STEYLAERTS - 777

STEURS

Ward

BEL19991105

CYCLING TEAM GLABBEEK

TURNER

Ben

GBR19990528

 

VAN DEN EYNDE

Vince

BEL20000210

TARTELETTO - ISOREX

VAN ROY

Matthias

BEL19980305

KIDS SPORT PROMOTION BELGIUM

VAN WYNSBERGHE

Maxime

BEL19980425

SUPER BIKERS ECOLE VTT

VANDAEL

Roel

BEL19980918

CYCLING TEAM GLABBEEK

VANDEBOSCH

Victor

BEL19980122

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

VANDEBOSCH

Toon

BEL19990619

PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

VERHEYEN

Thomas

BEL19970214

BRAVE DEVELOPMENT TEAM VZW

VLIEGEN

Pieter-Jan

BEL19990915

STEYLAERTS - 777

WALKERDEN

Ben

AUS19980321

CARNEGIE CAULFIELD CC

WUYTS

Mathijs

BEL19980730

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

VAN DEN BROECK

Arno

 

VDB CYCLING TEAM

Yannick Peeters

(Winnaar 2017)



JUNIORS

FAMILIENAAM

VOORNAAM

 

CLUBNAAM

 

 

 

 

LAURYSSEN

Yorben

 

VISTAMEDIA HAMME

CEULEMANS

Michiel

 

HEIST CYCLING TEAM (HCT)

VAN CUTSEM

Senna

 

JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W.

HUYBS

Lennert

 

JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W.

HUYBS

Ward

 

JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W.

VAN DER VLEUTEN

Lukas

 

BMX VLIJTINGEN

DHOOGE

Romeo

 

DMC- CYCLING TEAM VZW

WILLEMS

Robbe

 

KIDS SPORT PROMOTION BELGIUM

LAURYSSEN

Rik

 

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

WAUTERS

Seppe

 

OLYMPIA TIENEN

DE SMET

Nicolas

 

BIKE ADVICE CT

BELMANS

Lennert

 

IKO-BEOBANK

VERMEIREN

Yenthe

 

YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE

STRIK

Dylan

 

TWC MAASLANDSTER

VAN LOOVEREN

Joachim

 

KIDS SPORT PROMOTION BELGIUM

BLEYENBERG

Jado

 

RUDYCO CYCLING TEAM

VERMOOTE

Jelle

 

VZW WEST COAST RACING TEAM

VERSTRYNGE

Emiel

 

C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

LECERF

William Junior

 

ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

NEFFGEN

Tim

 

CX TEAM DRINKUTH-ABUS-FOCUS

VANDESOMPEL

Cedric

 

JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W.

PAHLKE

Jasper

 

HARBURGER RG

ZIEMERINK

Milan

 

 

Ben Tulett

(Winnaar 2017)




NIEUWELINGEN

FAMILIENAAM

VOORNAAM

UCI CODE

UCI ID

CLUBNAAM

 

 

 

 

ANDERSON

Ries

BEL20030122

10065011808

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

BELLON

Damon

BEL20040901

10065070311

IKO-BEOBANK

BERTELS

Briek

BEL20041026

10065076573

ATB KEMPEN VZW

BLOMMEN

Brent

BEL20030412

10065020494

KIDS SPORT PROMOTION BELGIUM

CEENAEME

Benno

BEL20040608

10065060510

KSV DEERLIJK VZW

CEULEMANS

Jarne

BEL20040814

10065068994

HEIST CYCLING TEAM (HCT)

CEULEMANS

Niels

BEL20041001

10065073846

VISTAMEDIA HAMME

CLAESSENS

Robbe

BEL20040817

10065069200

OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

CROON

Joran

BEL20031228

10065044443

JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W.

DE MOYER

Kenay

BEL20040722

10065066065

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

DEL GROSSO

Tibor

NED20030727

10022812562

CALLANT-DOLTCINI CT

DELMÉ

Mauro

BEL20030603

10065024639

JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W.

DHOOGE

Thibau

BEL20030201

10065012717

VISTAMEDIA HAMME

DOCKX

Aaron

BEL20040628

10065062934

IKO-BEOBANK

ERPELS

Joppe

BEL20040321

10065053537

OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

GOSTICK

Jamie

GBR20040820

GBR20040820

PALMER PARK VELO RT

GOVAERTS

Luca

BEL20040105

10072499804

SER´VELO TEAM METTET

HUYGENS

Staf

BEL20030305

10065016252

DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

JACOBS

Rune

BEL20040922

10065073038

JEUGD CYCLING TEAM 99 V.Z.W.

JAENEN

Jelle

BEL20031212

10065042524

OMC MTB CLUB - OPOETEREN

KOSTER

Bjorn

NED20040611

 

AGNES KOSTER

KUSCHLA

Silas

GER20040309

 

RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V.

LAENEN

Seppe

BEL20040211

10065049796

SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

LAMOT

Néo

BEL20040227

0

SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

MARANT

Fabio

BEL20040522

10075823163

WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

MERENS

Tuur

BEL20030829

10065033834

OLYMPIA TIENEN

MICHIELS

Ruben

BEL20041222

10065082536

ATB KEMPEN VZW

MOREELS

Kilian

BEL20040803

10065067580

KTC-CYCLING TEAM VZW

RAGILO

Frank Aron

EST20040322

10064429808

CANNIBAL

ROMMELAERE

Iben

BEL20041211

10065081627

VISTAMEDIA HAMME

SCHEVENELS

Lies´l

BEL20031027

10065039086

CYCLOCROSS VORSELAAR

SCHRODER

Arthur

BEL20040205

0

CYELO

TAMM

Lauri

EST20040402

10064430010

CANNIBAL

VAN CALSTER

Jasper

BEL20040427

10065056668

CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

VAN DE KERKHOF

Marie

BEL20040629

10065063035

HEIST CYCLING TEAM (HCT)

VAN SPEYBROEK

Matti

BEL20041018

10065075866

KON. BALEN B.C. V.Z.W.

VANDERLINDEN

Lukas

BEL20030903

10065034440

CANNIBAL TEAM

WILLEMS

Senne

BEL20030602

10065024538

KIDS SPORT PROMOTION BELGIUM

WUYTS

Yannick

BEL20031106

10065039591

YOUNG CYCLING TALENT DEMER & DIJLE

Ward Huybs

(Winnaar 2017)





Webmaster: Karel Cumps

Anjelierenlaan 40

BE 1820 Steenokkerzeel.

info@desportvriendenoverijse.be



HET WEER IN OVERIJSE